"כל ילד הוא אמן. הבעיה היא איך להישאר אמנים ברגע שאנחנו מתבגרים" (פאבלו פיקאסו)  

נולדתי בירושלים בשנת 1947. בעיר, שקיבלה תשעה קבין של יופי ונתנה השראה לאומנים רבים, התגלתה בימי ילדותי אהבתי לפיסול , כששיחקתי עם החימר האדום של מגרשי הטניס במושבה הגרמנית.

בבגרותי למדתי פיסול במכון אבני, וביצירה שלי אני מביא לידי פיסול וציור את התשוקה לאמנות, שאת ניצניה, כאמור, גיליתי עוד בהיותי ילד.

האיש, שיצירתו הייתה ועודנה נר לרגליי, הוא אוגוסט רודן, הפסל המבריק של הפיסול המודרני. כשאני מפסל, אני מתמזג עם החומר כדי לתת ביטוי לסטרוקטורה, אותה אני רוצה ליצור. החומרים בהם אני משתמש הם חימר, גבס, בטון, עץ, זכוכית, אבן וברונזה. הפסלים הם בסגנון אקספרסיוניסטי קיומי הבא לידי ביטוי בשימוש בהקשרים של החומר. הפיסול נעשה בקווים רישומיים, כשכל נגיעה או נקודה קשורות בקו ישר לחומר מכל הזוויות. כשאני ניגש לעבודת הפיסול המטרה העיקרית שלי הינה קיום הפסל בזכות עצמו, והמימד שאני מחפש הוא הקווים של השלם בחלל של עצמו.

 

בשנים האחרונות אני יוצר אמנות, בה אני משלב מוטיבים ישראליים, ציפורים וכבשים, אליהם אני מתחבר מאוד ומפסל אותם בכל הגדלים. במהלך שנות עבודתי כפסל וצייר שימשתי, ואני משמש גם כיום כאוצר תערוכות. את הפסלים אותם יצרתי ניתן לראות ברחבי הארץ כמו קיבוץ רמת הכושב, מפעל "שלם" נתניה ואצל אספנים פרטיים ובחו"ל.

כיום אני גר במעיין ברוך שבגליל העליון, המקום בו אני חי ויוצר אמנות, ושמתי לי ליעד לפזר באזור הנפלא הזה פסלים שלי בדמות עגורים וכבשים.

 תערוכות :

2013 – פסלי חוץ, פאנל אמנים, בסיס הדרכה חיל הים בבת גלים בחיפה בהשתתפות הפסלים דוד פיין, טולי באומן, שאול סיני ודני מירון.

2008 – "משותף / מפריד" – תערוכה קבוצתית של אומנים מהגליל, מוזיאון בר דוד אומנות – יודאיקה,ברעם, גליל עליון.

2007 – "מבט נוקב"- אוצר תערוכת הציורים של האומנית אולגה קושניר Olga Kushnir , גלריית מלון הגושרים, קיבוץ הגושרים, גליל עליון.

1999 – 2004 – אוצר ומציג קבוע בתערוכות גלריית הוד השרון.

1994- 1997 – יוזם, אוצר ומציג פרוייקט הכולל סדרת תערוכות "צלילים וצבעים" של פיסול וציור המשולבים במופעי מוסיקה, קונצרטים קלאסיים, ג'אז ומוסיקה עממית במוזיאון "החאן" אשקלון בחסות עיריית אשקלון.

1991 – "התכנסות והתרוקנות": מבט על אנשים משתינים. תערוכת יחיד, גלריית "נאש ארט" הרצליה.

1988 –  "דיוקן" תערוכת יחיד, מועדון קיבוץ רמת הכובש.

1985 – 1987 – תערוכות פסטיבל יפו, פסטיבל רעננה והגלריה העירונית רמתיים.

1984 – התערוכה הארצית ה-21 של ציירים ופסלים חובבים ,תערוכה קבוצתית, בית ציוני אמריקה.